Varen
Voor jong en oud

Brunchvaart door het Kattegat

poster

EENMALIG

Waar

De Veerman van Kampen

Dagen en tijden

Zondag 10 mei 2026 - (10:30 - 13:00)

Dinsdag 20 januari 2026 | 23 keer bekeken

Zet je moeder in het zonnetje op moederdag!

Op zondag 10 mei is het Moederdag en dat vieren wij met een bijzondere brunchvaart waarbij moeders volledig in de watten worden gelegd. Verras je moeder (of jezelf) met een ontspannen vaartocht door een prachtig natuurgebied, gecombineerd met een heerlijk brunchbuffet. Vanaf 10:00 uur heten wij jullie van harte welkom aan boord. Om 10:30 uur gooien we de trossen los voor een sfeervol rondje Kattegat, waarna we rond 13:00 uur weer terug zijn.

Genieten op het water

Tijdens de vaart kunnen onze gasten uitgebreid genieten van een Italiaans brunchbuffet. Drankjes die bij de brunch horen zijn inbegrepen. Zin in iets extra’s? Andere drankjes zijn uiteraard verkrijgbaar aan de bar.

Rondje Kattegat

We varen stroomafwaarts over de IJssel en passeren het Kampereiland. Via het Kattendiep (Kattegat) – een uniek natuurgebied met vele eilandjes, bloeiende waterplanten en talloze watervogels – varen we richting het Ketelmeer. Met uitzicht op Schokkerhaven sturen we tussen de eilanden van het IJsseloog door, ooit een slibdepot en nu een schitterend natuurgebied. Via het Keteldiep varen we weer stroomopwaarts terug richting Kampen, waar we aan het einde van de tocht weer ontschepen op onze ligplaats.

Praktische informatie

Datum: Zondag 10 mei (Moederdag)
Ontvangst: vanaf 10:00 uur
Vaartijd: 10:30 – 13:00 uur
Prijs: €45,- per persoon Inclusief vaartocht en brunchbuffet

Reserveer je plekje: https://deveermanvankampen.nl/events/brunchvaart-door-het-kattegat-zet-…

Deel deze pagina

facebook logo linkedin logo