Varen
Voor jong en oud

Dagtocht Elburg

poster

EENMALIG

Waar

De Veerman van Kampen zijn vaste ligplaats aan de IJsselkade te Kampen. Ter hoogte van het van Heutszplein. Dit is, tenzij anders aangegeven, de opstapplaats voor onze vaartochten.

Dagen en tijden

Woensdag 9 juli 2025 - (10:00 - 17:30)

Vrijdag 11 april 2025 | 31 keer bekeken

Vaartocht De Veerman van Kampen

Stroomafwaarts varen we langs de industriehavens, het Kampereiland en het Kattegat. Wanneer we de IJssel afgevaren zijn, komen we op het Ketelmeer en gaan via Ketelhaven het Vossemeer op. In dit gebied zijn onlangs grote gebieden langs de wal teruggegeven aan de natuur. Alle nieuwe eilandjes zijn inmiddels begroeid met struikgewas en bloeiende waterplanten.

Door de Roggebotsluis komen we op het Drontermeer. Rechts ziet u de dijk van de Flevopolder met hier en daar een strandje, links ziet u de oevers van het oude land, vaak verscholen achter wuivende rietvelden. Voor de brug in Elburg slaan we af de monding van de haven in.

In Elburg krijgt u de gelegenheid een wandeling te maken in de vesting. Weer terug aan boord, wordt de steven gekeerd voor de reis terug naar Kampen.

Vertrek: 10.00 uur, vanaf onze ligplaats in Kampen
Tijdsduur: ca. 7,5 uur
Tussenstop: 1,5 uur Elburg
Catering:
Volwassenen: 1 x koffie of thee bij ontvangst en een lunch Kinderen: kinderijsje en lunch
Prijs: Volwassenen € 52,50 p.p. Kinderen 4 t/m 12 jaar € 27,50 p.p. Kinderen 0 t/m 3 jaar gratis

Reserveren kan via: www.deveermanvankampen.nl

Deel deze pagina

twitter logo facebook logo linkedin logo