Woensdag 8 januari 2025 | 25 keer bekeken
Jaaaaa…Ze zijn weer terug! De maandelijkse Koffiemomentjes op de eerste maandagochtend van de maand. Met het oorspronkelijke recept zoals jullie van ons gewend waren. Kom naar het gezellige koffiemomentje in september dan praten de VOC, IC Kampen en Kampen Partners je bij over alles wat er in de stad speelt!
Hoe zit een koffiemomentje er globaal uit?
Zakelijk speeddaten
Elke eerste maandag van de maand vindt het Kampen Koffiemomentje plaats in De Eenhoorn. Ondernemers en professionals uit de gemeente Kampen ontmoeten elkaar onder het genot van een goede kop koffie. Tussen 9.00 uur en 10.00 uur is er uitgebreid de tijd om te netwerken, te pitchen, te sparren of om bij te kletsen. Doorgaans zijn er tussen de 30 tot 50 ondernemers en professionals aanwezig, dus er zijn genoeg mogelijkheden om jezelf in de kijker te spelen. De bijeenkomst is kosteloos, de koffie en thee worden aangeboden door De Eenhoorn.
Het Koffiemomentje van 1 september 2025 wordt georganiseerd door Kampen Partners, de VOC en IC Kampen en gaat vooral over business-to-business actualiteiten. Met korte pitches over
En nog veel meer. Dus… Ben je startende ondernemer of ben je al een aantal jaren ondernemend bezig? Werk je binnen het MKB of voor een grote onderneming? Ben je actief voor een non-profit organisatie of voor de overheid? Kom dan ook langs! Kennis maken, kennis delen, verbinden, ontplooien en ontwikkelen. Omdat Kampen ook een hartelijke Hanzestad voor ondernemers wil zijn.
Het fundament van ons werk is samenwerking. Bedrijven, verenigingen en andere organisaties moeten samenwerken bij citymarketing omdat het een gezamenlijke inspanning vereist om een sterk, consistent en aantrekkelijk beeld van Kampen te creëren. Daar hebben we inmiddels goede ervaringen mee!
Iedereen die belang heeft of betrokken is bij het merk Kampen in de breedste zin van het woord. Inwoners, ondernemers, vrijwilligers, ambtenaren, investeerders, politici en alle anderen in de gemeente Kampen die mee willen werken aan het Bruto Lokaal Geluk van Kampen.
Bijna altijd wel ja. Het is een mooie traditie en een goede start van de maand. Alleen in de zomervakantie vervalt een Koffiemomentje en als de datum op een nationale feestdag valt verschuiven we het naar een weekje later. En de eerste maandag van het jaar is het Champagnemomentje!