Verzilver jouw Kampen Kadobon

Woensdag 25 januari 2023 | 4116 keer bekeken
Bewaar
Delen

De cadeaubon is te besteden bij winkels, horeca en leuke uitjes in hartelijke Hanzestad Kampen en IJsselmuiden. Dit betekent een ruim aanbod aan cadeaus en huishoudelijke artikelen, kleding, sieraden, restaurants, podia en horeca. Dus voor ieder wat wils! Op deze manier stimuleer je de economie van de Kampense binnenstad en omgeving en draag je bij aan het succes van hartelijke Hanzestad Kampen. 

Winkels

Apotheek Flevowijk, Lelystraat 80, https://www.flevowijk.nl/

Bakker Bart, Oudestraat 7, https://www.bakkerbart.nl/winkels/kampen
Barbershop Batu, Oudestraat 53, https://barbershopbatu.nl/

Casa di Lucca, Oudestraat 85, https://www.casadilucca.nl 
Casa el Campo, Oudestraat 70, https://www.instagram.com/casaelcampo/
Chocolaterie De Swaen, Oudestraat 164, www.chocolateriedeswaen.nl

Drogisterij Bolwerk Ontzorgt, Oudestraat 155, www.bolwerk-ontzorgt.nl 
Damesmode Catootje aan de Botermarkt, Broederstraat 19, https://nl-nl.facebook.com/CatootjeAanDeBotermarktInKampen/ 
De Eenhoorn Koffie en Thee, Oudestraat 101 - 103, https://eenhoorn.eu/nl/ 

ERF-1, Mandjeswaardweg 6, https://erf1.nl/

Fair and Share, Geerstraat 21, https://www.fairandshare.nl/
Fotorama Kampen, Oudestraat 34, http://www.fotorama.nl/

geWOON!, Oudestraat 76, www.gewoonwebshop.nl

HEMA Kampen, Oudestraat 33-37, https://www.hema.nl/
Home of Entertainment (HOE), Oudestraat 117, http://www.homeofentertainment.nl/

Intertoys Kampen, Oudestraat 61, www.facebook.com/intertoyskampen

Julius Media, Oudestraat 238, http://www.juliusmedia.nl/
Juwelier Jack Tausch , Oudestraat 81, http://www.tausch.nl/  

Kaashuis 't Volle Pond, Hogehuisstraat 13, IJsselmuiden, https://kaashuisvollepond.nl/ 
Kaaspakhuis Kampen, Geerstraat 18, http://www.kaaspakhuis.nl/locaties/kampen/ 
Kaaswinkel ’t Vuistje, Geerstraat 3, https://tvuistje.nl/
Kamper Flora, Hendrik van Viandenstraat 19http://www.kamperflora.nl/
Kaptijn Juweliers, Oudestraat 63, https://www.kaptijnonline.nl/juwelier/kampen/ 
Kiekoo, Oudestraat 188, https://www.kiekoo.nl/
Koffie en Theewinkel Zoetelief, Geerstraat 16, http://www.zoeteliefkampen.nl/
Kunstig Kitschwerk, Geerstraat 19, http://www.kunstigkitschwerk.nl/

Lay Out Brandstore, Oudestraat 28, https://www.layoutkampen.nl/
Luanto, Retro, Vintage & Broccante, Oudestraat 21, https://www.facebook.com/LuantoVintage

Machelp, Geerstraat 24, https://www.machelp.nl/
Multivlaai, Oudestraat 1, https://www.multivlaai.nl/kampen

Natuurlijk Rosalie Bloem & Groen styling, Hogehuisstraat 7, IJsselmuiden, https://natuurlijkrosalie.nl/ 

Optie1, Oudestraat 73, http://www.optie1kampen.nl/

Palingboot Het Bottertje, IJsselkade 51a, http://www.palingboothetbottertje.nl/
Phonehouse, Oudestraat 105, https://www.phonehouse.nl/winkels/phone-house-kampen

The Read Shop Bos, Oudestraat 41-43, https://www.readshop.nl/Winkel/4F-02-84-1E-65-02-52-60

Safi Essentials, Hofstraat 21, www.safi-essentials.nl
Skintime by Nadine, Delta 18,  www.skintimebynadine.nl
Slaapadvies Van DijkGeerstraat 29, https://www.slaapadviesvandijk.nl/
Slagerij Norg, Oudestraat 212, https://www.slagerij-norg.nl/
Slijterij Post, Geerstraat 33, https://www.slijterijpost.nl/
Sport2000, Oudestraat 46, Kampen, http://www.sport2000kampen.nl/
Stripspeciaalzaak de Fantast, Burgwalstraat 7, http://www.de-fantast.nl/
Studio Ndrie8, Dorpsweg 43, IJsselmuiden, http://www.studioN38.nl/ 

Uniek4U, Ambachtsstraat 20, https://uniek4u.com/ en https://uniek-living.nl

Van Dijk Bikes, IJsseldijk 37, https://vandijkbikes.nl/

Waypoint, Oudestraat 138

Zuivelhoeve Kampen, Oudestraat 56, https://www.zuivelhoeve-kampen.nl/
Zusjes Lingerie, Oudestraat 109, http://www.zusjeslingerie.nl/

Uitjes en Horeca

Anywine, Burg. van Engelenweg 124, 8271 AV IJsselmuiden, Anywine.nl

B&B De Juttershoek, Bovennieuwstraat 2, https://bedenbreakfast-kampen.nl/

Café the Corner, Buiten Nieuwstraat 3-5, Facebook
Café 't Ponton, tegenover IJsselkade 51, http://www.cafeponton.nl/

De Groene Vlinder, Oudestraat 75, http://degroenevlinderkampen.nl/tmp/
De Veerman van Kampen, IJsselkade ter hoogte van het Van Heutszplein, http://www.deveermanvankampen.nl/ 

Grafisch Atelier Kampen, Hofstraat 78, https://grafisch-atelier.nl/grafisch-atelier.nl/

Heer en Meester, Plantage 1, https://heerenmeesterkampen.nl/

Kamper Events, op verschillende locaties in de stad, https://kamperevents.nl/
Kamper Uitjes, op verschillende locaties in de stad, https://kamperuitjes.nl/
't Kroegje, Geerstraat 17, http://www.kroegjekampen.nl/

Movie Unlimited Kampen, Hofstraat 118, https://kampen.movieunlimitedbioscopen.nl/

Quintus centrum voor kunst en kunsteducatie, Vloeddijk 38, www.quintuskampen.nl 

Stadsgehoorzaal Kampen, Burgwal 84, http://www.stadsgehoorzaalkampen.nl/2016/
Stedelijk Museum Kampen, Oudestraat 133, https://stedelijkmuseumkampen.nl/

Thoms Grillhuys, Oudestraat 154, http://www.thomsgrillhuys.nl
Toko Medan, Geerstraat 14, https://www.tokomedan.nl/

Zwembad De Steur, Burgemeester Berghuisplein 2, https://www.desteur.nl 

En ook bij:

De Zoutkamer, Reigerweg 15, https://www.zoutkamerkampen.nl/

Scooterverhuur Kampen, Bedrijfsstraat 3, http://www.scooterverhuurkampen.nl/

Yogastudio Ruijmgaart & Natuurgeneeskundig Praktijk Ruijmgaart, Groenestraat 159, https://nl-nl.facebook.com/NatuurgeneeskundigPraktijkRuijmgaart/


Deze lijst wordt continu aangevuld met nieuwe adressen!

Deel deze pagina

twitter logo facebook logo linkedin logo