Verzilver jouw Kampen Kadobon

Zondag 19 mei 2024 | 12509 keer bekeken

De cadeaubon is te besteden bij winkels, horeca en leuke uitjes in hartelijke Hanzestad Kampen en IJsselmuiden. Dit betekent een ruim aanbod aan cadeaus en huishoudelijke artikelen, kleding, sieraden, restaurants, podia en horeca. Dus voor ieder wat wils! Op deze manier stimuleer je de economie van de Kampense binnenstad en omgeving en draag je bij aan het succes van hartelijke Hanzestad Kampen. 

winkelen kadobonnen

Winkels

Apotheek Flevowijk, Lelystraat 80, https://www.flevowijk.nl/

Bakker Bart, Oudestraat 7, https://www.bakkerbart.nl/winkels/kampen
Barbershop Batu, Oudestraat 53, https://barbershopbatu.nl/

Casa di Lucca, Oudestraat 85, https://www.casadilucca.nl 
Casa el Campo, Oudestraat 70, https://www.instagram.com/casaelcampo/
Chocolaterie De Swaen, Oudestraat 164, www.chocolateriedeswaen.nl
Concept Store Pand 27, Oudestraat 27, volg ons op Instagram

Drogisterij Bolwerk Ontzorgt, Oudestraat 155, www.bolwerk-ontzorgt.nl 
Damesmode Catootje aan de Botermarkt, Broederstraat 19, https://nl-nl.facebook.com/CatootjeAanDeBotermarktInKampen/ 
De Eenhoorn Koffie en Thee, Oudestraat 101 - 103, https://eenhoorn.eu/nl/ 

Eetwinkel Jan de Windt, Oudestraat 92, https://www.eetwinkeldewindt.nl/ 
Elferink Schoenen, Oudestraat 152, https://elferinkschoenen.nl/
ERF-1, Mandjeswaardweg 6, https://erf1.nl/

Fair and Share, Geerstraat 21, https://www.fairandshare.nl/
Firma Goosen, Oudestraat 130 & Penningkruid 27
Fotorama Kampen, Oudestraat 34, http://www.fotorama.nl/
Fragrantly, Oudestraat 144, https://fragrantly.net/ 

geWOON!, Oudestraat 76, www.gewoonwebshop.nl

HEMA Kampen, Oudestraat 33-37, https://www.hema.nl/
Home of Entertainment (HOE), Oudestraat 117, http://www.homeofentertainment.nl/

Intertoys Kampen, Oudestraat 61, www.facebook.com/intertoyskampen

Julius Media, Oudestraat 238, http://www.juliusmedia.nl/
Juwelier Jack Tausch , Oudestraat 81, http://www.tausch.nl/  

Kaashuis 't Volle Pond, Hogehuisstraat 13, IJsselmuiden, https://kaashuisvollepond.nl/ 
Kaaspakhuis Kampen, Geerstraat 18, http://www.kaaspakhuis.nl/locaties/kampen/ 
Kaaswinkel ’t Vuistje, Geerstraat 3, https://tvuistje.nl/
Kamper Flora, Hendrik van Viandenstraat 19http://www.kamperflora.nl/
Kaptijn Juweliers, Oudestraat 63, https://www.kaptijnonline.nl/juwelier/kampen/ 
Kiekoo, Oudestraat 118, https://www.kiekoo.nl/
Koffie en Theewinkel Zoetelief, Geerstraat 16, http://www.zoeteliefkampen.nl/
Kunstig Kitschwerk, Geerstraat 19, http://www.kunstigkitschwerk.nl/

Lay Out Brandstore, Oudestraat 28, https://www.layoutkampen.nl/
Luanto, Retro, Vintage & Broccante, Oudestraat 21, https://www.facebook.com/LuantoVintage

Machelp, Ambachtstraat 3c, https://www.machelp.nl/
Multivlaai, Oudestraat 1, https://www.multivlaai.nl/kampen

Natuurlijk Rosalie Bloem & Groen styling, Hogehuisstraat 7, IJsselmuiden, https://natuurlijkrosalie.nl/ 

Optie1, Oudestraat 73, http://www.optie1kampen.nl/

Palingboot Het Bottertje, IJsselkade 51a, http://www.palingboothetbottertje.nl/
Phonehouse, Oudestraat 105, https://www.phonehouse.nl/winkels/phone-house-kampen

The Read Shop Bos, Oudestraat 41-43, https://www.readshop.nl/Winkel/4F-02-84-1E-65-02-52-60
De Rank, boek-en cadeauwinkel, Oudestraat 17, www.rankkampen.nl


Safi Essentials, Hofstraat 21, www.safi-essentials.nl
Skintime by Nadine, Delta 18,  www.skintimebynadine.nl
Slagerij Norg, Oudestraat 212, https://www.slagerij-norg.nl/
Slijterij Post, Geerstraat 33, https://www.slijterijpost.nl/
Sport2000, Oudestraat 46, Kampen, http://www.sport2000kampen.nl/
Stripspeciaalzaak de Fantast, Burgwalstraat 7, http://www.de-fantast.nl/
Studio Ndrie8, Dorpsweg 43, IJsselmuiden, http://www.studioN38.nl/ 

Trading Card Games Center, Oudestraat 163a, www.tcgcenter.nl 

Uniek4U, Ambachtsstraat 20, https://uniek4u.com/ en https://uniek-living.nl

Van Dijk Bikes, IJsseldijk 37, https://vandijkbikes.nl/

Waypoint, Oudestraat 138

Zuivelhoeve Kampen, Oudestraat 56, https://www.zuivelhoeve-kampen.nl/
Zusjes Lingerie, Oudestraat 109, http://www.zusjeslingerie.nl/

Uitjes en Horeca

Anywine, Burg. van Engelenweg 124, 8271 AV IJsselmuiden, Anywine.nl

B&B De Juttershoek, Bovennieuwstraat 2, https://bedenbreakfast-kampen.nl/
Biermuseum Kampen, Voorstraat 20, https://biermuseumkampen.nl/ 
Brasserie De Groene Vlinder, Oudestraat 75, http://degroenevlinderkampen.nl/tmp/
Brasserie Flink, Hofstraat 122, https://www.brasserieflink.nl/ 


Café the Corner, Buiten Nieuwstraat 3-5, Facebook
Café 't Ponton, tegenover IJsselkade 51, http://www.cafeponton.nl/
 

Dapper Foodcafé, Plantage 3, www.dapperfoodcafe.nl
De Veerman van Kampen, IJsselkade ter hoogte van het Van Heutszplein, http://www.deveermanvankampen.nl/ 

Food by Mellah, Oudestraat 175, https://foodbymellah.sitedish.shop/ 

Grafisch Atelier Kampen, Hofstraat 78, https://grafisch-atelier.nl/grafisch-atelier.nl/

Heer en Meester, Plantage 1, https://heerenmeesterkampen.nl/

Kamper Events, op verschillende locaties in de stad, https://kamperevents.nl/
Kamper Uitjes, op verschillende locaties in de stad, https://kamperuitjes.nl/
't Kroegje, Geerstraat 17, http://www.kroegjekampen.nl/

La Base Pizza, Botermarkt 1a, https://labasepizza.nl/restaurant-kampen/

Movie Unlimited Kampen, Hofstraat 118, https://kampen.movieunlimitedbioscopen.nl/

Quintus centrum voor kunst en kunsteducatie, Vloeddijk 38, www.quintuskampen.nl 

Stadsgehoorzaal Kampen, Burgwal 84, http://www.stadsgehoorzaalkampen.nl/2016/
Stedelijk Museum Kampen, Oudestraat 133, https://stedelijkmuseumkampen.nl/

Thoms Grillhuys, Oudestraat 154, http://www.thomsgrillhuys.nl
Karin's Dapur, Geerstraat 14, https://www.tokomedan.nl

Zwembad De Steur, Burgemeester Berghuisplein 2, https://www.desteur.nl 

winkeleigenaar op foto ondernemer chocolaterie de swaen

En ook bij:

De Zoutkamer, Reigerweg 15, https://www.zoutkamerkampen.nl/

Scooterverhuur Kampen, Bedrijfsstraat 3, http://www.scooterverhuurkampen.nl/

Yogastudio Ruijmgaart & Natuurgeneeskundig Praktijk Ruijmgaart, Groenestraat 159, https://nl-nl.facebook.com/NatuurgeneeskundigPraktijkRuijmgaart/


Deze lijst wordt continu aangevuld met nieuwe adressen!

Deel deze pagina

twitter logo facebook logo linkedin logo